ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини 2017 рік | |
переглянути
|
Газета №35 (55) / 2014 | |
 переглянути
|
|
У готельно-ресторанному комплексі "Святослав" відкрили найсучаснішу баню | Суспільство | 07-09-2012, 11:31 | 0 2132 |
| Щоб осінь почалась з релаксації і комфорту, початок вересня порадував відкриттям найсучаснішої бані на Західній Україні, у готельно-ресторанному комплексі «Святослав», що у місті Винники (вул. І. Франка 56б) та новим тренажерним залом.
Просторе велике приміщення, просякнуте запахом деревини, створює особливу, домашню атмосферу. Тут і басейн з струменями води для масажів, і джакузі, і ополонка з крижаною водою, і водоспад у штучно відтворених печерах, і крісла-гойдалки, які висять по кутках і милують око. Інтер'єр справді надихає на релаксацію.
У новій руській бані у «Святославі» можна не лише культурно і спортивно провести час, а й зануритись у домашню, нічим не турбуючу, атмосферу; випити зі справжнього самовару за величезним дерев’яним столом липового чаю чи підкріпитись бубликами з медом, або ж просто замовити собі вечерю з ресторану.
Руська баня у «Святославі» нині є закладом, аналога якого немає в Україні. Використання найпотужніших обігрівачів і новітніх систем від парення, дозволяє приємно провести час не лише гурманам бань, а й оздоровитись тим відвідувачам, які мають проблеми зі здоров’ям.
Найбільшою гордістю нового закладу є піч, яку на спеціальне замовлення виготовляла фінська компанія «TULIKIVI». Вона використовувала камінь з високою теплоємністю, що має назву «вогняний». Камінні печі «TULIKIVI» створені з унікального природного каменя, теплоємність якого в 2,5 - 3 рази вища за теплоємність пічної цегли. Водночас він відрізняється чудовою теплопровідністю, стійкістю до впливу високих температур до 1600 ° С. Завдяки саме цим властивостям він відомий як камінь Туліківі, що з фінської мови перекладається як «вогненний камінь». На думку пічників всього світу це один кращих матеріалів для кладки печей і камінів.
Побудовані повністю з природного каменю, вони випромінюють тепло, подібне теплу сонця і залишається найбільш комфортними. Кількість металу в печах зведено до мінімуму. Завдяки цьому в приміщенні не випалюється кисень, а вологість і вміст іонів зберігаються на оптимальному рівні.
Сьогодні готельно-ресторанний комплекс пропонує два типи руської бані «по-білому» і «по-сірому».
Баня з грубкою «по-білому» є більш стандартною. У ній дим з кам'янки виходить через трубу, завдяки чому атмосфера в парильні не забруднюється, провітрювання парильні й обмивки стін не потрібно. Така лазня більш гігієнічна і сучасна. Нагрівач для сауни «KASTOR KSIS» оздоблений талькохлоритом зі збільшеним, замкнутим відсіком прогріву каменю дозволяє регулювати пароутворення і температуру в парильному відділенні. Пічка в облицюванні талькохлоритом може працювати як в конвекційному режимі з відкритою чавунною дверцяткою для відсіку каміння, забезпечуючи первісний швидкий прогрів парної, так і в кумулятивному режимі з закритими дверцятами для прогріву каміння. Режим закритого прогріву каміння дозволяє отримати перегрітий обволікаючий пар для сауни та стабілізувати вологість і не пересушувати повітря в парній, як при конвекційному режимі.
А ось баня «по-сірому» є своєрідною фішкою «Святослава». Це руська лазнева піч, яка об'єднує в собі всі переваги традиційної російської лазневої печі і печі «по чорному» - без їх недоліків. З топки дим проходить через каміння і нагріває їх. Після цього вирушає в димар. Після закінчення процесу топки, димар закривається і на нагріті каміння можна підливати воду. Такий метод залишає аромат диму в лазні, але не коптить полиць, як в лазні «по-чорному». Звідси і назва «лазня по-сірому». Відпарювання має цілу схему: дим проходить через велику кількість каміння; пічка, вагою 5 тонн, палиться 3-4 години і вже опісля прогрівається саме приміщення, після чого можна паритись. Температура повітря дуже м’яка, стає корисною для омолодження організму і для тих відвідувачів, які мають проблеми з серцем чи легеневі хвороби. Провітрюється парна "по-сірому" свіжим повітрям, що поступає через відчинене віконце.
Але і це ще не все. У руській бані «Святослав» також є великий чан (казан, воду в якому нагрівають на багатті), який бере початок своєї історії з Закарпаття. Тут воду насичують ароматичними маслами на вибір, що сприяє кращому очищенню тіла.
Отримати комплекс процедур можна і після тренажерного залу, що знаходиться на першому поверсі у готельно-ресторанному комплексі «Святослав». Обладнаний найсучаснішими тренажерами зал, найкращі тренери допоможуть підтримати ідеальну фігуру і прекрасний настрій. Адже у здоровому тілі здоровий дух.
Досхочу попарившись у бані, зробивши масаж у басейні та джакузі, й випивши опісля ароматного чаю, можна піднятись дерев’яними сходами в доволі романтичне місце. Невелика кімната, оббита деревом, містить у собі велике ліжко, накрите білим покривалом, і навколо якого лежить багато запашного сіна, ліричні описи якого нині відкладемо. Тут можна відпочити від усіх земних проблем, а додавши кілька крапель аромомасел – узагалі забутися. Це місце пробуджує романтичні спогади і мрії, легка музика затьмарює розум і хочеться залишитись тут назавжди.
Тож чекаємо на Вас у «Святославі», що у Винниках
| | |
|
|
|
|
|