ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини 2017 рік | |
переглянути
|
Газета №35 (55) / 2014 | |
 переглянути
|
|
Я не зніму свою кандидатуру з виборів, - Остап Канака | Вибори 2012 | 13-09-2012, 16:41 | 0 942 |
| Кандидат у народні депутати по 123 виборчому округу, депутат Львівської обласної ради Остап Канака заявив, що попри погрози на його адресу не збирається знімати свою кандидатуру з виборчих перегонів та складати повноваження депутата.
Самовисуванець натякнув, що невідомі особи продовжують чинити на нього тиск, аби він не лише зняв свою кандидатуру з парламентських виборів, а й склав зі себе повноваження депутата Львівської обласної ради. Нагадаємо Остап Канака потрапив до Львівської обласної ради за списками Всеукраїнського об’єднання „Свобода”. Нещодавно депутат вийшов з партії та заявив про свою готовність вийти з відповідної фракції у Львівській обласній раді.
„До мене постійно телефонують невідомі особи з невідомих номерів і, скажемо так, „просять”, щоби я зняв свою кандидатуру з виборів і склав повноваження депутата”, - розповідає кандидат.
Остап Канака нагадав про інцидент, коли на його помешкання напали невідомі особи, на очах у сусідів „гаратали” у двері кандидата та розхитували їх. Ці люди проникли до загального коридору, відсунувши у бік сусіда депутата, та після інциденту сіли в автобуси, у яких уже перебувало близько 15-ти чоловік.
„У мене виникає питання, для чого на мене одного наслали так багато людей, - продовжує кандидат. – Очевидно, це є демонстрація сили. Я вважаю, що діяли професіонали, оскільки жодних відбитків пальців чи інших слідів експерти на місці події не знайшли”.
Кандидат-самовисуванець заявив, що не звинувачує нікого конкретного у тиску на нього, однак закликає припинити політичне переслідування, дзвінки і шантаж. | | |
|
|
|
|
|