ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини 2017 рік | |
переглянути
|
Газета №35 (55) / 2014 | |
 переглянути
|
|
Свелеба, Новоженець і Соскін разом боротимуться проти фальсифікацій на виборах | Вибори 2012 | 09-10-2012, 18:45 | 0 692 |
| На сьогоднішній день появляється все більше причин говорити про те, що повільно і впевнено готується фальсифікація виборів. І для того, щоб її не допустити, потрібно починати задіювати відповідні механізми. Про це сьогодні, 9 жовтня, йшлося на прес-конференції на тему «Роль КОДу та громадських організацій у недопущенні фальсифікації виборів».
– Що нині відбувається?Невже Львів, як столиця Галичини, уже знаходиться під окупацією п’ятої кремлівської колони, і тут же відкрито діє резидентура? На сьогоднішній день я можу відкрито заявити про те, що Львівська міліція виконує замовлення правлячого режиму бандократії і знаходиться під контролем керівника таємного штабу партії Регіонів, – запитував Олег Соскін, кандидат у депутати в одномандатному виборчому округу 117.
Учасники конференції (Ярослав Свелеба, кандидат у депутати по 118 округу, Ростислав Новоженець, заступник голови УРП, президент Благодійного фонду «Україна Русь» і Соскін Олег, голова УНКП) запевнили, що нині виступатимуть проти фальсифікації на виборах. Вони висловили свої думки щодо того, що будуть і проблеми з бюлетенями, і відбуватиметься тиск на кандидатів, спостерігачів на виборах, пресу.
За їхніми словами, механізм фальсифікації, який уже спостерігається у соціологічних дослідженнях проводиться для того, щоб запрограмувати людей і могти керувати їхньою думкою а також посіяти сум’яття, щоб народ не розумів за кого потрібно чи не потрібно голосувати.
– Фальсифікація у соціологічних дослідженнях по мажоритарних округах виконується для підготовлення груну фальсифікації виборів, і щоб реальним кандидатам були наглухо закриті двері до Верховної Ради, переконані учасники конференції, - кажуть учасники прес-конференції. | | |
|
|
|
|
|