MediaStar Logo Promo Banner
   Сьогодні: Неділя, 05/02/2012 В Україні запрацюють пересувні клініки для безпритульних тварин...>> Поруч з Музеєм національно-визвольних боротьби відворять криївку та бункер УПА...>> Фанати Тимошенко привезуть їй мило...>> Панькевич зустрівся з дочкою та онуком Миколи Колесси...>> У Дрогобичі обговорено рівень захворюваності на туберкульоз...>> Янукович назвав Тимошенко єдиною перешкодою до євроінтеграції...>> Янукович відтермінував захист персональних даних до 1 липня...>> На Львівщині пройдуть заходи з нагоди 120-річчя від дня народження Йосипа Сліпого...>> Міськрада знову заборонила стоянку та паркування на площі Ринок...>> Вперше за 30 років Чорне море замерзло...>>
   головна  |  топ  |  влада |  актуально  |  львiв  |  прес-cлужба  |  анонси  |  відеоновини  |  відеотрансляції  |  фотоновини  |  про нас
   Пряма мова
Ймовірно, у понеділок навчання у школах буде відновлено, - Садовий...
 >>> 
Активістам Податкового майдану загрожує 3 років позбавлення волі, - Секела...
 >>> 
Такого в нас ще не було, - Азаров...
 >>> 
   Відеоновини
Росіян запитали, чи потрібно поховати ПутінаДруга частина S.T.A.L.K.E.R. все-таки побачить світ
 Росіян запитали, чи потрібно поховати Путіна
 Друга частина S.T.A.L.K.E.R. все-таки побачить світ
   Слухати 
Фінал премії Книга року Бі-Бі-Сі 2010: аудіо
Визначення "короткого списку" в ефірі Бі-Бі-Сі
   Відеотрансляції
Відеотрансляція із Миколою ЖукомОдин з "батьків" нової транспортної мережі розповів про її "плюси" і "мінуси"
 Відеотрансляція із Миколою Жуком
 Один з "батьків" нової транспортної мережі розповів про її "плюси" і "мінуси"
   Кримінал
У Львові виявили автомобіль «Фіат» з перебитими номерами кузова...
03-02-2012, 15:22  >>> 
Розкрито найбільшу в історії України аферу з відшкодуванням ПДВ...
03-02-2012, 13:40  >>> 
На Львівщині у ДТП на залізничному переїзді травмовано водія вантажівки...
03-02-2012, 10:49  >>> 
   Здоров'я
У Дрогобичі обговорено рівень захворюваності на туберкульоз...
03-02-2012, 18:57  >>> 
Центри раннього виявлення онкозахворювань відкриють у Донецьку та Львові, - Азаров...
03-02-2012, 13:13  >>> 
4 лютого відзначатиметься Всесвітній день боротьби з онколозахворюваннями...
02-02-2012, 17:05  >>> 

В Україні розпочато кампанію «проти Табачника»

Актуально | 12-03-2010, 14:23Коментарів: 33 33 Переглядів: 3671 3671    
В Україні розпочато кампанію «проти Табачника»Представники групи «За Україну!» сьогодні зареєстрували у парламенті проект постанови про звільнення з посади новопризначеного Дмитра ТАБАЧНИКА, міністра освіти та науки України. Вони також закликали міністра добровільно подати у відставку, не чекаючи розгляду у Верховній Раді відповідного проекту постанови. Роман ІЛИК, перший заступник голови Львівської облради у коментарі для «МЕДІАСТАР» сказав, що з цього приводу буде проведено позачергову сесію облради.

Як повідомляє офіційний сайт громадського руху «За Україну», лідер руху В’ячеслав КИРИЛЕНКО, народний депутат від НУНС вважає, що новоспечений міністр у своїх висловлюванням прямо заперечував територіальну цілісність України, принижував честь і гідність українського народу та закликав до порушення єдності української нації.

За словами Кириленка, депутатська група готова обґрунтувати всі свої звинувачення на адресу Табачника. Він також сподівається, що за відставку міністра зможуть проголосувати й депутати інших партій, оскільки, приміром, значна кількість членів фракції Партії регіонів заявляють, що робили все, аби Дмитро Табачник не став міністром.
Нагадаємо, 11 березня, разом з іншими членами уряду Дмитра Табачника було призначено на посаду міністра освіти і науки України. Цього ж дня депутатська група «За Україну!» заявила, що розцінює це призначення як особливо цинічне та звернулася з цього приводу до народу України із заявою.

Заяву подаємо «За України» повнотекстово:

- Навіть на тлі всього складу нового уряду особливо цинічно виглядає призначення міністром освіти й науки українофоба Дмитра Табачника.

Той факт, що українську освіту, а отже – виховання майбутнього покоління українців, віддано в руки людини, яка зневажає українську мову, історію, національну ідентичність, є прямим викликом всьому українському народу.
Партія «За Україну!» закликає всіх, кому не байдужа доля української освіти, готуватися до рішучої боротьби за її захист від такого міністра.

Дмитро Табачник, як і будь-який інший посадовець, який спробує зазіхнути на український зміст освіти, ревізувати систему незалежного тестування випускників чи почати нав’язування в освіті російської мови, отримає рішучу відсіч українського народу.

Партія «За Україну!» попереджає, що зі спробами ревізії фахової й патріотичної освітньої політики, ми будемо боротися всіма конституційними методами, включно з акціями прямої дії й громадянської непокори. Ми переконані, що на цю боротьбу піднімуться всі, хто не захоче дозволити Дмитру Табачнику та йому подібним знущатися з українських дітей, молоді, науковців та освітян.


Разом ми зупинимо антиукраїнський реванш і відстоїмо українську перспективу.
Натомість, Ганна ГЕРМАН, заступник голови Адміністрації президента заявила, що також не підтримувала кандидатуру Дмитра Табачника на посаду міністра освіти і пообіцяла, що його діяльність контролюватиме Володимир СЕМИНОЖЕНКО, віце-прем’єр з гуманітарних питань. Про це пише «Українська правда».

- Я не є прихильницею і симпатиком цього політика (Табачника). Але це найбільш професійний, компетентний і знаючий фахівець у галузі освіти. Діяльність Дмитра Табачника буде контролювати Семиноженко, який має дуже цікавий погляд на розвиток гуманітарної сфери, на розвиток української мови, української культури, української освіти. Я справді багато зробила, щоб Табачник не став віце-прем’єром з гуманітарних проблем, – наголосила Герман.

Роман ІЛИК
, перший заступник голови Львівської обласної ради у коментарі «МЕДІАСТАР» повідомив, що наступного тижня обласна рада планує зібрати всіх голів фракцій, щоб обговорити ініціативу розгляду цього питання на позачерговій сесії.

- Багато негативного можна говорити про людину, яку вже давно охрестили «українофобом» чи «україноненависником». Особливо це актуально для Галичини, зважаючи на її антипатію до всього антиукраїнського. Однак, у призначенні Табачника міністром освіти лякає інше. Ми дуже швидко можемо втратити всі ті добрі напрацювання, які були зроблені. Зокрема, це стосується зовнішнього незалежного тестування та української мови. Дмитро Табачник – це серйозна загроза для української освіти та науки, і ми вважаємо за доцільне активно діяти, щоб не допустити того.

Призначення Дмитра Табачника на посаду міністра освіти та науки України знівелює запроваджені Вакарчуком реформи в галузі освіти. В першу чергу мова йде про ЗНО. У цьому переконаний депутат Львівської обласної ради, голова ЛОО партії „За Україну” та керівник обласного товариства «Просвіта» Ярослав ПІТКО.

- Табачник спробує переглянути оцінку історії у підручниках.
Я думаю, що у галузі освіти буде витіснятися українська мова. А пріоритетною стане російська. І це буде наступ на українське, - каже Ярослав Пітко.

Як підтвердження, депутат наводить негативний імідж Табачника в уряді Кучми.

- Всі пам’ятають його випади проти української мови, історії, культури. Він буде калічити наших дітей зовсім іншим трактуванням історичних подій і, відповідно, інших цінностей, - додає Пітко.

Як повідомив Пітко, Львівська обласна організація партії „За Україну!” розпочинає збір підписів за зняття Дмитра Табачника з посади міністра освіти та науки України. Крім того, партія ініціює скликання позачергової сесій міської та обласної рад.

- Звичайно, що буде суспільна реакція на будь-які прояви Табачника впроваджувати антиукраїнську політику у системі освіти. Але ми вже вимагаємо відставки новопризначеного міністра, - наголосив Ярослав Пітко.
   Коментарі:
Введіть своє ім'я, email-адресу та коментар

   Новини по темі: Актуально
Вперше за 30 років Чорне море замерзло...
03-02-2012, 17:15  >>> 
Ex.ua просить допомоги у Януковича-молодшого...
03-02-2012, 15:45  >>> 
Україна – гарант розв’язання придністровської кризи, - Прем’єр Молдови...
03-02-2012, 14:53  >>> 
Після лютих морозів Україну заметуть хуртовини...
03-02-2012, 13:19  >>> 
У Європі 164 особи загинули внаслідок холодів...
03-02-2012, 10:14  >>> 
Харківський бабак Тимко прогнозує затяжну весну...
02-02-2012, 17:47  >>> 
Суд над Луценком переходить у "закриту" фазу...
02-02-2012, 15:28  >>> 
   Актуально
Вперше за 30 років Чорне море замерзло...
03-02-2012, 17:15  >>> 
Ex.ua просить допомоги у Януковича-молодшого...
03-02-2012, 15:45  >>> 
Україна – гарант розв’язання придністровської кризи, - Прем’єр Молдови...
03-02-2012, 14:53  >>> 
   Політика
Фанати Тимошенко привезуть їй мило...
03-02-2012, 19:02  >>> 
Тимошенко в колонії готує списки кандидатів у депутати Ради...
03-02-2012, 14:32  >>> 
Турчинов обіцяє масові акції після морозів...
03-02-2012, 13:09  >>> 
   Діловий світ
ДП «Украерорух» купило кавові автомати по ціні автомобілів...
03-02-2012, 12:04  >>> 
Росія хоче здерти з України "за повітря" 333 мільйони доларів...
03-02-2012, 10:54  >>> 
За три дні Україна спалила половину місячної норми газу...
03-02-2012, 10:26  >>> 
   Суспільство
В Україні запрацюють пересувні клініки для безпритульних тварин...
03-02-2012, 19:06  >>> 
В Моршині молоді активісти влаштували фотосесію в стилі УПА...
03-02-2012, 15:02  >>> 
За подвійне громадянство українці заплатять 200-500 грн...
03-02-2012, 12:19  >>> 
   Влада
Панькевич зустрівся з дочкою та онуком Миколи Колесси...
03-02-2012, 18:58  >>> 
Янукович назвав Тимошенко єдиною перешкодою до євроінтеграції...
03-02-2012, 18:17  >>> 
Янукович відтермінував захист персональних даних до 1 липня...
03-02-2012, 17:45  >>> 
   Культура
На Львівщині пройдуть заходи з нагоди 120-річчя від дня народження Йосипа Сліпого...
03-02-2012, 17:41  >>> 
Сьогодні у Львівські філармонії – неперевершена Мирослава Которович...
03-02-2012, 16:24  >>> 
Завтра у Львівській філармонії відбудеться концерт «Перлини виконавського мистецтва»...
03-02-2012, 13:43  >>> 



 
   Фоторепортаж

«Жлоб-Арт» у Львові

   Останні новини
19:06 В Україні запрацюють пересувні клініки для безпритульних тварин
19:04 Поруч з Музеєм національно-визвольних боротьби відворять криївку та бункер УПА
19:02 Фанати Тимошенко привезуть їй мило
18:58 Панькевич зустрівся з дочкою та онуком Миколи Колесси
18:57 У Дрогобичі обговорено рівень захворюваності на туберкульоз
18:17 Янукович назвав Тимошенко єдиною перешкодою до євроінтеграції
17:45 Янукович відтермінував захист персональних даних до 1 липня
17:41 На Львівщині пройдуть заходи з нагоди 120-річчя від дня народження Йосипа Сліпого
17:21 Міськрада знову заборонила стоянку та паркування на площі Ринок
17:15 Вперше за 30 років Чорне море замерзло

   Анонси
03 Лютого...
03-02-2012, 10:05  >>> 
01 Лютого...
01-02-2012, 10:00  >>> 
31 Січня...
30-01-2012, 18:09  >>> 
   головна  |  топ  |  влада |  актуально  |  львiв  |  прес-cлужба  |  анонси  |  відеоновини  |  відеотрансляції  |  фотоновини  |  про нас
Інтернет-видання Захід.NET Новини західної України Каталог підприємств Львова | www.businesslviv.com.ua Газета Ратуша
   © 2008-2012 Медіастар
   Передрук матеріалів тільки за наявністю
   гіперпосилання на www.mediastar.net.ua