|
|
Аудит земельних питань на Львівщині буде жорстким, - Горбаль | | Актуально | 02-05-2010, 01:37 | 0 303 |
| Голова Львівської обласної державної адміністрації Василь ГОРБАЛЬ прокоментував причини створення Міжвідомчої обласної комісії з питань регулювання земельних відносин на території Львівської області.
«Я свідомий того, що у багатьох регіонах України окремі представники влади на місцях, у період заміни команд місцевих адміністрацій, «дозволяють» собі зловживати чинним законодавством. Найбільше таких зловживань є саме у земельних питаннях. І свідчення цьому – численні звернення громадян з різних районів Львівщини, які надходять на адресу облдержадміністрації», - наголосив Василь Горбаль.
За словами голови Львівської ОДА, усі звернення щодо порушення законодавства в питаннях земельних відносин будуть розглянуті і по кожному факту зокрема буде проведено ретельну перевірку. Власне, з цією метою і створено Міжвідомчу обласну комісію з питань регулювання земельних відносин на території Львівської області.
«Аудит земельних питань на Львівщині буде жорстким. Комісія, до складу якої увійшли представники правоохоронних структур, перевірить відповідність чинному законодавству рішень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування із земельних питань за останні 2 роки. Порушення законодавства є неприпустимим. Відтак, на будь-які сигнали щодо зловживання службовим становищем посадовцями на місцях чи інформацію про факти корупції та хабарництва буде належна реакція. У випадку підтвердження цієї інформації посадовець буде не лише звільненим з роботи, а й відповідатиме перед законом», - резюмував Василь Горбаль.
Для довідки:
29 квітня Голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль підписав розпорядження про утворення міжвідомчої обласної комісії з питань регулювання земельних відносин на території Львівської області.
Основними завданнями обласної комісії є:
- Організація та аналіз відповідності чинному законодавству актів місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування із земельних питань за період з 01 січня 2008 року по 01 травня 2010 року; - Вжиття заходів, у межах наданих повноважень, щодо усунення виявлених порушень законності у галузі земельного законодавства; - Перевірка звернень громадян та юридичних осіб із земельних питань; - Інформування уповноважених органів, в тому числі правоохоронних органів про результати проведеної роботи для прийняття відповідних рішень в межах наданих повноважень; - Сприяння органам виконавчої влади та місцевого самоврядування в реалізації їхніх повноважень у сфері прийняття рішень з питань регулювання земельних відносин на відповідній території. | | |
|
|
|
|